Faaliyet Alanlarımız

Team Es Consulting

Faaliyet Alanlarımız

GAYRİMENKUL İNCELEMESİ

Bir ev satın almak veya satmak hayatınızın en önemli kararlarından biridir.Evinizi alırken ve satarken uzmanımız tarafından Mülkünüzün durumu, tarafsız,net bir şekilde incelenerek eksik ve kusurlarının raporlanması, sahip olabileceğiniz çok özel bir ayrıcalıktır.Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkulün,incelenmesi satın alma/satış sürecinde bilinçli karar vermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca,yeni gayrimenkulünüzün gerektirdiği her türlü onarım ve bakım için size gereken bilgileri sağlayacaktır.Ayni şekilde gayrimenkulünüzü satarken gelen müşterilere eviniz hakkındaki gerekli tüm bilgileri sunacak ve satacağınız kişiye güven ve huzur vereceksiniz.Daha hızlı ve değerinde satış yapacaksınız.Tarafsız ve nitelikli bir ev incelemesi, pişmanlık duymamanızı sağlayacaktır.

HİZMETLER

  • Villa
  • Müstakil Ev + Çiftlik evi
  • Daire + Binalar
  • Dükkan,işyerleri
  • Depo + Antrepo
  • Fabrika ve Endüstriyel yapılar.

ÖZEL HİZMETLER

  • Özel Kuruluşlar
  • Kurumsal Firmalar
  • Bankalar
  • Sigorta şirketleri

GAYRİMENKUL ALIM/SATIMI YAPAN FİRMALAR(Emlak Firmaları)

Profesyonel ev denetçisi tarafından yapılan,tarafsız, kaliteli bir Gayrimenkul incelemesi sonunda kapsamlı bir inceleme raporu sunması Gayrimenkul firmasının yararınadır.Alıcı ve satıcılar mülk hakkında daha fazla ve güvenli bilgi edinirler, buda Firmanın Profesyonel görüntü ve güven kazanmasına neden olur.Gayrimenkullerini hızlı ve daha uygun fiyata alıp/ satabilirler.

İNCELEME;

Her Gayrimenkulün,temelden başlayarak çatısı ve peysajı dahil, en ince ayrıntısına kadar incelenmesi,yapısal / çevresel durumu hakkında teftişini, kusur ve önerilerin anlaşılabilir bir rapor halinde sunulmasını kapsar.

4

Çimento Sektöründe gerek yurt dışı gerekse yurt içi ihtiyaçların tedarik edilmesinde, kalite ve diğer her türlü standartlarla birebir örtüşecek ürün ve/veya hizmetler için alternatif yaratarak maliyet avantajı sağlamak en önemli amaçlarımız arasındadır.

Çimento ve/veya benzer sektörlerde ALTERNATİF YAKIT hazırlama amaçlı
yurt içi veya yurt dışı telli,  telsiz parçalamış lastik
ve ilgili ekipmanların temini.

5
6

Lastik Bantlı, Plastik Kovalı Elevatör ve yedeklerinin temini.

Dökme Ürünlerin Konteyner Nylon Liner Bag üretim ve temini,
Dolum Makinası üretim ve temini, Limanlarda Dolum Hizmetleri
ve/veya Gözetim Hizmetlerinin verilmesi.

7
8

Liman Hizmetleri olarak dökme ürünler için tozsuzlaştırmada  kesin çözüm. Denenmiş, sabit veya hareketli Ship-Loader ve/veya benzer makinalarda uygulanabilir Cascade Sitemi temini ve uygulaması.

Proje, Modelleme, Statik Hesap konularında Danışmanlık Hizmetleri.

9

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Yardıma ihtiyacınız mı var? Ya da bilgi almak mı istiyorsunuz ? Team Es ekibi ile iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir işlemlerinize hızlıca kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.