Danışmanlarımız

Team Es Consulting

Vehbi Çağ

Kasım 1953 doğumluyum. İlkokul, Ortaokul ve Lise’ yi İstanbul’ da bitirdim. 1973/74 ISTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Fakültesi’ ne girdim. ABD‘ de bir yıl kalarak, UNH’ da kısa dönem lisan eğitimi alıp Türkiye’ ye döndüm. Dört aylık askerliğimi bitirerek 1983 yılında profesyonel çalışma hayatıma, AKÇİMENTO T.A.Ş da Kontrol Mühendisi olarak başladım.

İşletmenin tüm ünitelerinde görev aldım. 1991 ve 1993 yıllarında specialist olarak, Mersin Çimsa Fabrikası Ham Madde  Homojenizasyon Tesisinin devreye alınması ve Kayseri  AKÇANSA  Fabrikasında Öğütme Tesisinin devreye alınmasında çalıştım. 1996 yılında İç Satınalma Uzmanı (Domestic Purchasing Specialist) olarak Sabancı Center’ da çalıştım. 2000 yılında Sabancı’ dan ayrılarak VECTO HOLDİNG kuruluşu olan USTO Firmasında Tesis Müdürü olarak görev yaptım.  2004-5 yıllarında Elazığ OYAK ÇİMENTO Fabrikası Kuru Sistem yeni Döner Fırın’ ın devreye alınmasında DAL TEKNİK Tesis Müdürü olarak görev yaptım. 2005-2007 yılları arasında CETA MAKİNA Firması Şantiye Müdürü olarak Sierra Leone ve Kıbrıs BEM ÇİMENTO Fabrikası  Çimento Değirmeni ve Paketleme Tesislerinin devreye alınmasında çalıştım. 2007-2009 yılları arasında BİLİM MAKİNA firması adına Van OCI –LAFARGE ÇİMENTO Fabrikasında Şantiye Müdürü olarak, IBAU Çimento Silosu ve sevk hattı ile çimento değirmenleri kapasite arttırma projesinde çalıştım. 2009 yılında AYBARS MAKİNA Şantiye Müdürü olarak Ukrayna VOLYN CEMENT Kömür Homojenizasyonu  ve Değirmeni projesinde çalıştım. 2009 Ekim ayından beri CİNER GROUP ortaklığı Derince DENMAR DEPOCULUK Şirketi Bölge Müdürlüğü görevini yürütmekteyim. Evli ve bir çocukluyum.

Benim için Team Es Consulting vasıtası ile sektörel bazdaki müşteri ve ilgili Firmaların çözüm ortağı olarak kaliteli ve doğru hizmet vermek  için tüm tecrübe ve bilgi birikimlerimi danışmanlık ile paylaşarak aktarmak tarihi görevimdir.

Mehmet Çağ

Yıldız teknik Üniversitesi 1982 yılı mezunuyum,statiker mühendis ve şantiye şef yardımcısı olarak başladığım mühendislik hayatıma 1985 yılından itibaren,10 yıl Eminönü Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak devam ettim.1995 yılında kendi inşaat firmamı kurarak Prefabrik ve betonarme fabrika ve sanayi yapıları alt yapısı ve montajı işleri ve Büyükçekmece Belediyesine ihaleli işler yaptım .2014 yılında şirketimi kapatarak gayrimenkul sektörüne girdim. Fabrika ve sanayi yapılarındaki 34 yıllık Mühendislik bilgi ve tecrübemi gayrimenkul sektöründe  paylaşmak  amacıyla,2016 yılı kasım ayında da Gayrimenkulün en önemli kurumsal firması Coldwell Banker  TÜRKİYE katıldım.Amacım,bu bilgi ve tecrübelerime dayanarak güven dürüstlük ve çözüm odaklı olarak gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Aldığı Eğitimler

– Yıldız teknik üniversitesi  İnşaat Mühendisliği

– İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisliği Uzmanlık Belgesi

– T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı Denetçi belgesi

– T.C.Milli Eğitim Bakanlığı Gayrimenkul  Danışmanı Belgesi

– Coldwell Banker Unıversıty  Fast Start eğitim sertifikası

– Coldwell Banker Unıversıty  Blue Spirit eğitim sertifikası

– Coldwell Banker Unıversıty Blue Tech(teknoloji) eğitim sertifikası

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Yardıma ihtiyacınız mı var? Ya da bilgi almak mı istiyorsunuz ? Team Es ekibi ile iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir işlemlerinize hızlıca kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.